تبلیغات
 توسعه اسلام آباد پایگاه خبری تحلیلی توسعه اسلام آباد/ارگان رسمی حزب توسعه درشهرستان اسلام آبادغرب
آنسامبل آدیوس با حضور دو نوازنده ایتالیایی در نیاوران

توسعه اسلام آباد:به گزارش هنرآنلاین: به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران گروه آدیوس از جمله گروه‌های فعال در ایران می‌باشد. این گروه در تیر ماه 93 آثاری از استور پیاتزولا آهنگساز شهیر آرژانتینی را در تالار رودکی تهران به روی صحنه برد که با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان همراه شد.

انزو فاواتا نوازنده ساکسیفون و کلارینت یکی از فعال‌ترین و شناخته شده ترین نوازندگان ایتالیایی به شمار می‌رود. وی نوازنده ای نوگرا بوده و در مسیر کند و کاو موسیقایی‌اش همواره با فرهنگ های مختلف موسیقی و تلفیق موسیقی سنتی و مدرن مواجه بوده است. وی به لطف این پیشینه و تاثیرات که به طور مثال از موسیقی آمریکای لاتین پذیرفته به زبان و سبکی منحصر به فرد دست یافته است. تا کنون نزدیک به بیست آلبوم از این هنرمند انتشار یافته و با بزرگانی همچون ویروسلاو وسیتوز، فلاویو بولترو و ... همکاری داشته است .

مارچلو پگین آهنگساز نیز، تنظیم کننده و نوازنده گیتار کلاسیک، گیتار الکتریک و موسیقی الکترونیک است. وی از سال 1988 با انزو فاواتا همکاری داشته و در خلق بسیاری از آثار موسیقیایی او سهیم بوده است.

دیگر نوازندگان گروه آدیوس عبارتند از: ویولن: سهیل شایسته پور، پیانو: ادیب قربانی، گیتار بأس: امید شایسته پور و درامز: رضا بنایی نیا.

گفتنی است کنسرت آنسامبل گروه " آدیوس " پنج شنبه 28 خرداد ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. مدت اجرای این برنامه 80 دقیقه است وعلاقمندان جهت تهیه بلیط می‌توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند . Loading...