تبلیغات
 توسعه اسلام آباد پایگاه خبری تحلیلی توسعه اسلام آباد/ارگان رسمی حزب توسعه درشهرستان اسلام آبادغرب
شکایت رسانه ایتوسعه اسلام آیادغرب:تیتر نیوز کرمانشاه : داود ناصری امید مدیرکل فنی و حرفه ای استان از دو رسانه اصلاح طلب و حامی دولت یعنی "دیدبان کرمانشاه" و وبلاگ "راه سبز امید کرمانشاه " شکایت کرده است

دیروز نیز آقای علی اشرف منصوری مدیرکل جهاد کشاورزی استان از رسانه فعال و اصلاح طلب "اسلام آبادغرب نیوز" شکایت کرده است.

طرح شکایت از رسانه های فعال استان در دولت محترم تدبیر و امید که با شعار آزادی بیان پا به میدان گذاشته است مغایرت دارد .

هرچند همه رسانه ها مکلف به اجرا و احترام به قانون هستند و شاکیان این حق را دارند که از خود دفاع کنند اما بهتر میبود مسئولین محترم قبل از طرح شکایت و ایجاد پرونده های قضایی برای خبرنگاران زحمتکش عرصه فضای مجازی و مکتوب با ارائه جوابیه یا تکذیبیه مانع از طرح شکایت شوند.اگر رسانه های موردنظر از ارائه جوابیه یا تکذیبیه خودداری کردند در قدم بعدی شکایت میکرند.

مسئولین محترم باید بداند تقریبا اکثر رسانه های استان متشکل از جوانانی خوشفکر و با اصالت هستند که از وقت و خانواده و تفریحات شخصی خود برای انعکاس اخبار استان چشم پوشی کرده ،مستحق راه رو های دادگستری و سابقه دار شدن نیستند.

این جوانان با هزینه های شخصی خود سایت  و وبلاگ ها را راه اندازی میکنند و بدون هیچ چشمداشتی به مردم استان خدمت میکنند.آیا زمانی که از مسئولی تعریف و تمجید میشود رسانه ها خوب هستند اما وقتی نقد میکنند خلاف این است و باید فورا از این عزیزان شکایت نمود؟

امیدواریم مسئولین محترم آستانه نقدپذیری خود را بالا برده و مجموعه استانداری نیز از این رسانه ها که هیچ پشتوانه و حامی ندارند دفاع کنند.رسانه هایی که برای دفاع از دولت محترم تدبیر و امید قلم زدند روا نیست اینگونه تنها بمانند و هزینه های سنگین پرداخت کنند.

رسانه های حامی دولت اگر بدانند دولت و مجموعه استانداری حامی و پشتیبان این رسانه ها نیستند به کار خود پایان داده و بیش از این برای خود و خانواده های خود هزینه های سنگین معنوی "سابقه دار شدن و بازداشت" و مادی "هزینه های میلیونی حق وکالت" را متقبل نمیشوند..

در پایان امیدواریم دولت محترم  و مجموعه استانداری نسبت به این اقدامات بی تفاوت نباشند ،تا جمله معروف"برای کی؟به عشق کی؟" را در ذهن خبرنگاران و اصحاب رسانه شکل ندهند 


Loading...