تبلیغات
 توسعه اسلام آباد پایگاه خبری تحلیلی توسعه اسلام آباد/ارگان رسمی حزب توسعه درشهرستان اسلام آبادغرب
صمدی:روز 27 خرداد در تاریخ اصلاح طلبی کرمانشاه به ثبت خواهد رسید
سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمانشاه:
 روز 27 خرداد در تاریخ اصلاح طلبی کرمانشاه به ثبت خواهد رسید
 


صمدی : روز چهارشنبه 27 خرداد ماه 94 در تاریخ اصلاح طلبی کرمانشاه قطعاً به عنوان روزی خاص به ثبت خواهد رسید. در این روز اکثریت قریب به اتفاق احزاب اصلاح طلب کرمانشاه ، به همراه چهره های برجسته و شخصیت های پیشکسوت و ذی نفوذ ، جوانان ، بانوان و نمایندگان ادوار مجلس ، در دفترجاداک گرد هم آمدند ، تا شورای هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه را شکل دهند و چهره واقعی انسجام و یکپارچگی اصلاح طلبان در این استان را به نمایش بگذارندروز چهارشنبه 27 خرداد ماه 94 در تاریخ اصلاح طلبی کرمانشاه قطعاً به عنوان روزی خاص به ثبت خواهد رسید. در این روز اکثریت قریب به اتفاق احزاب اصلاح طلب کرمانشاه ، به همراه چهره های برجسته و شخصیت های پیشکسوت و ذی نفوذ ، جوانان ، بانوان و نمایندگان ادوار مجلس ، در دفترجاداک گرد هم آمدند ، تا شورای هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه را شکل دهند و چهره واقعی انسجام و یکپارچگی اصلاح طلبان در این استان را به نمایش بگذارند و آرزوی طالبان تفرق و تشتت در اردوگاه اصلاح طلبان را ناکام
بگذارند.
حمیدرضا صمدی سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که خود از طراحان تشکیل شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمانشاه است گفت: امروز روز خاصی درتاریخ اصلاح طلبی کرمانشاه بود ، بالاخره پس از ماه ها تلاش برای تشکیل شورای هماهنگی اصلاح طلبان ، این امر تحقق یافت و دبیران احزاب ، شخصیت های برجسته و پیشکسوت اصلاح طلب ، بانوان ، جوانان و نمایندگان ادوارمجلس ، در کنار هم  به بحث و بررسی در خصوص این شورا پرداختند و در نهایت نیز پیمان بستند که هماهنگ و منسجم دست در دست یکدیگر در قالب این شورا ،در مسیر برنامه های اصلاح طلبانه گام بردارند. و با توسل به تجربیات گذشته تداوم و ماندگاری این مجموعه را تضمین نمایند .
صمدی گفت :جلسه با آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغاز گردید . سپس فرج ا...بدری رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ، ضمن خوش آمدگویی به حضارو تشکر از این که دعوت شورا را پذیرفته و در این جلسه شرکت نموده اند ، هدف از تشکیل این نشست را استقرار انسجام و هماهنگی تثبیت شده بین اصلاح طلبان دانست . سپس سخنگوی جبهه اصلاحات در خصوص این طرح و نحوه شکل گیری و ترکیب آن توضیحاتی را ارائه نمود و بعد از آن کیومرث رشیدی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ، اداره جلسه را بر عهده گرفت و حضار ضمن استقبال از این طرح و عضویت خویش در این شورا مباحثی را در رابطه با نحوه فعالیت و تداوم این شورا مطرح نمودند.
سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه گفت: شورای هماهنگی اصلاح طلبان  امروز با ترکیب دبیران احزاب اصلاح طلب که در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعالیت می نمایند ، چهره های برجسته و پیشکسوت اصلاح طلب ،5 نفر از جوانان و 5 نفر از بانوان  اصلاح طلب و 5 نفر از نمایندگان ادوار مجلس ، فعالیت خویش را با محوریت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات آغازنمود. امروز اکثر مدعوین در جلسه مشارکت نموده و تمایل و رغبت خویش رابرای تداوم فعالیت اعلام کردند.
 صمدی افزود : تعداد کمی از مدعوین اگر چه تمایل و رغبت خویش را برای عضویت در این شورا و شرکت در جلسات آن اعلام نموده اند ، اما استثنائاً به علت گرفتاری و مشغله نتوانستند در این جلسه شرکت نمایند و البته تعداد اندکی نیز از حضور در این نشست خودداری نمودند .
سخنگوی شورا در ادامه اظهار داشت: در این جلسه آقایان جواد اکبری ، حشمت چغازردی ، رمضان دهنوی ، حمیدرضا صمدی و محمدحسین جهانگیری انتخاب گردیدند تا ضمن رایزنی با برخی چهره های اصلاح طلب امکان حضور آنان دراین شورا را فراهم نمایند .  این هیئت همچنین قرار است با بررسی بیشتر،علاوه بر اینکه تلاش خواهند نمود ، اختلافات موجود بین تعداد اندکی ازاصلاح طلبان را به حل بنشیند ، چهره های ذی نفوذ و برجسته دیگری را ازبین روحانیون ، شخصیت های مردمی و سران عشایر، نیروهای متعهد و ارزشی
اصلاح طلب و... برای عضویت در این شورا را معرفی نمایند. و ظرف یک هفته نتیجه فعالیت ها و دستاوردهای خویش را به شورا گزارش دهند.
 صمدی در پایان گفت: دومین جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان روز چهارشنبه 3 تیر با دستور کار تکمیل اعضای شورا و بحث و بررسی در خصوص ضوابط ،برنامه ها و ساختار شورا برگزار خواهد شد.Loading...